87,90 kr
Ej i lager
SKU
44933
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 79,11 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 74,72 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 70,32 kr /st - Spara 20%
Ozamis akvariedekoration Bil, 13 cm, erbjuder en lekfull stil för ditt akvarium. Med sin unika design och det charmiga hålrummet i motorhuven blir bilen ett perfekt gömställe för dina akvariedjur. Den ger även ditt akvarium en modern twist som skiljer sig från den vanliga naturinspirerade stilen.
Dekorationen har en livfull röd färg med stiliga silverdetaljer som framhäver stötfångare, hjul och vindrutor, vilket ger en dynamisk känsla till undervattensmiljön. Tillverkad av säker polyresin, är denna bil inte bara dekorativ utan påverkar inte heller vattenkvaliteten. Dess kompakta storlek på 13 x 7 x 6 cm gör den till ett lättplacerat och iögonfallande inslag i ditt akvarium.
Dekorationen har en livfull röd färg med stiliga silverdetaljer som framhäver stötfångare, hjul och vindrutor, vilket ger en dynamisk känsla till undervattensmiljön. Tillverkad av säker polyresin, är denna bil inte bara dekorativ utan påverkar inte heller vattenkvaliteten. Dess kompakta storlek på 13 x 7 x 6 cm gör den till ett lättplacerat och iögonfallande inslag i ditt akvarium.
| Streckkod | 7330002052275 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Röd/Silver |
| Längd | 13,00 cm |
| Bredd | 7,00 cm |
| Höjd | 6,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



