69,90 kr
I lager
SKU
44958
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 62,91 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 59,42 kr /st - Spara 15%
Ozami Akvariedekoration Rör, en unik dekoration i form av en rörkonstruktion med synliga bultar som ger akvariet ett spännande och modernt utseende. Denna dekor är inte bara visuell utan också funktionell och erbjuder dina fiskar en plats att simma igenom och utforska, samtidigt som den fungerar som ett perfekt gömställe.
Tillverkad av säker polyresin, garanterar denna dekoration att vattenkvaliteten inte påverkas, vilket gör den till ett tryggt val för ditt akvarium. Med måtten 10,5 x 6,5 x 7,3 cm passar den utmärkt för att skapa en industriell och innovativ undervattensvärld.
Tillverkad av säker polyresin, garanterar denna dekoration att vattenkvaliteten inte påverkas, vilket gör den till ett tryggt val för ditt akvarium. Med måtten 10,5 x 6,5 x 7,3 cm passar den utmärkt för att skapa en industriell och innovativ undervattensvärld.
| Streckkod | 7330002053517 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Grå |
| Längd | 10,50 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 7,30 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



