199,00 kr
Ej i lager
SKU
44961
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 179,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 169,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 159,20 kr /st - Spara 20%
Ozami Akvarierot med Sten 19 cm är en vacker och detaljrik dekoration för ditt akvarium. Denna konstnärligt utformade rot är dekorerad med kvistar, alger och stenar, vilket skapar en realistisk och naturlig miljö som inte bara är estetiskt tilltalande utan även funktionell.
Rotens håliga konstruktion erbjuder trygga gömställen för dina fiskar, vilket kan bidra till deras välbefinnande. Tillverkad av säkert material påverkar den inte vattenkvaliteten, vilket gör den till ett bra val för alla som önskar balans och harmoni i sitt akvarium. Med måtten 17,5 x 13 x 19,5 cm är denna akvarierot både kompakt och iögonfallande.
Rotens håliga konstruktion erbjuder trygga gömställen för dina fiskar, vilket kan bidra till deras välbefinnande. Tillverkad av säkert material påverkar den inte vattenkvaliteten, vilket gör den till ett bra val för alla som önskar balans och harmoni i sitt akvarium. Med måtten 17,5 x 13 x 19,5 cm är denna akvarierot både kompakt och iögonfallande.
| Streckkod | 7330002055177 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun |
| Längd | 17,50 cm |
| Bredd | 13,00 cm |
| Höjd | 19,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



