489,00 kr
I lager
SKU
44877
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 440,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 415,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 391,20 kr /st - Spara 20%
Dekoration Arizona Rock från Classic adderar en naturlig touch till ditt akvarium med sina realistiska detaljer och vackra plastväxter. Denna fina akvariedekoration är tillverkad av säker polyresin, ett material som inte påverkar vattenkvaliteten, vilket gör den lika praktisk som stilfull.
Varje detalj är handmålad med giftfri färg, vilket garanterar både ett autentiskt utseende och trygghet för dina vattenlevande vänner. Med sin stora grotta erbjuder Dekoration Arizona Rock ett tryggt gömställe eller en spännande passage för fiskarna att simma igenom. Med måtten 25,5 x 15,5 x 20 cm passar den perfekt i de flesta akvarier utan att ta över helhetsintrycket.
Varje detalj är handmålad med giftfri färg, vilket garanterar både ett autentiskt utseende och trygghet för dina vattenlevande vänner. Med sin stora grotta erbjuder Dekoration Arizona Rock ett tryggt gömställe eller en spännande passage för fiskarna att simma igenom. Med måtten 25,5 x 15,5 x 20 cm passar den perfekt i de flesta akvarier utan att ta över helhetsintrycket.
| Streckkod | 5021689274204 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Brun/Grön |
| Längd | 25,50 cm |
| Bredd | 15,50 cm |
| Höjd | 20,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



