1 199,00 kr
I lager
SKU
44907
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 079,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 1 019,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 959,20 kr /st - Spara 20%
Ozami Dekoration Sjörövarskepp blir en imponerande tillskott i ditt akvarium. Detta stora sjörövarskepp bjuder inte bara på en fascinerande vy, utan ger även dina fiskar möjlighet att gömma sig och simma genom dess konstruktion. Med noggrant utformade klargula detaljer blir skeppet ett lysande element i vattnet.
Tillverkat av säker polyresin garanterar denna dekoration att vattenkvaliteten i ditt akvarium inte påverkas. Skeppet är utformat för att passa perfekt i sötvattensakvarium och kommer i måtten 44,5 x 14 x 39 cm, vilket gör det optimalt för de flesta akvariestorlekar.
Tillverkat av säker polyresin garanterar denna dekoration att vattenkvaliteten i ditt akvarium inte påverkas. Skeppet är utformat för att passa perfekt i sötvattensakvarium och kommer i måtten 44,5 x 14 x 39 cm, vilket gör det optimalt för de flesta akvariestorlekar.
| Streckkod | 7330002053418 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 44,50 cm |
| Bredd | 14,00 cm |
| Höjd | 39,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



