89,00 kr
Ej i lager
SKU
44942
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 80,10 kr /st - Spara 10%
Ozami Dekoration Tunna & Krus ger ditt akvarium en charmig antik känsla med sin unika design. De trasiga kanterna och sprickorna på tunnan och kruset skapar ett naturligt utseende, medan plastväxterna tillför en grön och levande atmosfär. Denna dekoration är inte bara estetiskt tilltalande, utan fungerar också som ett perfekt gömställe för dina fiskar.
Tillverkad av säker polyresin påverkar inte Ozami Dekoration Tunna & Krus vattenkvaliteten i ditt akvarium. Med sina mått på 10,2 x 7,8 x 9,5 cm passar denna dekoration perfekt i både små och medelstora akvarier, och erbjuder en hållbar och trygg miljö för dina undervattensvänner.
Tillverkad av säker polyresin påverkar inte Ozami Dekoration Tunna & Krus vattenkvaliteten i ditt akvarium. Med sina mått på 10,2 x 7,8 x 9,5 cm passar denna dekoration perfekt i både små och medelstora akvarier, och erbjuder en hållbar och trygg miljö för dina undervattensvänner.
| Streckkod | 7330002052350 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun/Grön/Grå |
| Längd | 10,20 cm |
| Bredd | 7,80 cm |
| Höjd | 9,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



