479,00 kr
Ej i lager
SKU
44904
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 431,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 407,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 383,20 kr /st - Spara 20%
Ozami Akvariedekoration Vrak är en imponerande detaljrik prydnad som förvandlar ditt akvarium till en dramatisk undervattensvärld. Detta vrak är utformat med flera öppningar och hålrum, vilket ger fiskarna spännande platser att utforska och gömma sig i.
Tillverkad av säker polyresin påverkar inte vraket vattenkvaliteten, vilket gör det till ett idealiskt val för sötvattensakvarier. Med sina mått på 39,5 x 14 x 27 cm passar denna dekoration perfekt för att skapa en iögonfallande inredning som lockar både fiskar och åskådare.
Tillverkad av säker polyresin påverkar inte vraket vattenkvaliteten, vilket gör det till ett idealiskt val för sötvattensakvarier. Med sina mått på 39,5 x 14 x 27 cm passar denna dekoration perfekt för att skapa en iögonfallande inredning som lockar både fiskar och åskådare.
| Streckkod | 7330002051278 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 39,50 cm |
| Bredd | 14,00 cm |
| Höjd | 27,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



