249,00 kr
I lager
SKU
44984
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 224,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 211,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 199,20 kr /st - Spara 20%
Classic Dekoration Vrak Flygplan 15 cm förvandlar ditt akvarium till en spännande undervattensvärld med sitt realistiska utseende av ett störtat flygplansvrak i en gammal ruin. De detaljerade håligheterna i flygplansdelarna och ruinerna skapar naturliga gömställen för dina fiskar, vilket ger en trygg och stimulerande miljö.
Tillverkad av säker polyresin är denna dekoration utformad för att inte påverka vattenkvaliteten, vilket gör den säker för alla dina akvarieinvånare. Med måtten 15,2 x 11,2 x 15,5 cm blir dekorationen en dramatisk och äventyrlig mittpunkt i akvariet, vilket förhöjer din undervattensscens atmosfär.
Tillverkad av säker polyresin är denna dekoration utformad för att inte påverka vattenkvaliteten, vilket gör den säker för alla dina akvarieinvånare. Med måtten 15,2 x 11,2 x 15,5 cm blir dekorationen en dramatisk och äventyrlig mittpunkt i akvariet, vilket förhöjer din undervattensscens atmosfär.
| Streckkod | 5021689442702 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 15,20 cm |
| Bredd | 11,20 cm |
| Höjd | 15,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



