119,00 kr
I lager
SKU
44905
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 107,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 101,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 95,20 kr /st - Spara 20%
Ozamis Dekoration Vrak Mini är en charmig och unik tillsats till ditt akvarium. Med sina stora segel och gröna inslag av alger ger detta mindre skeppsvrak en autentisk touch till ditt vattenlandskap, och blir samtidigt en naturlig lekplats för dina fiskar.
Det genomtänkta designen med hål i skrovet uppmuntrar fiskarna att gömma sig och utforska, vilket främjar deras naturliga beteende. Produkten är tillverkad av säker polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten i ditt akvarium.
Med en storlek på 15 x 6,7 x 14 cm är vraket perfekt anpassat för små sötvattensakvarium, vilket gör det både praktiskt och dekorativt.
Det genomtänkta designen med hål i skrovet uppmuntrar fiskarna att gömma sig och utforska, vilket främjar deras naturliga beteende. Produkten är tillverkad av säker polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten i ditt akvarium.
Med en storlek på 15 x 6,7 x 14 cm är vraket perfekt anpassat för små sötvattensakvarium, vilket gör det både praktiskt och dekorativt.
| Streckkod | 7330002051285 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 15,00 cm |
| Bredd | 6,70 cm |
| Höjd | 14,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami
-
Hundgodis Duck Cubes 400gReapris 109,00 kr Ord. 119,00 kr -
Hundgodis Chicken Cubes 400gReapris 109,00 kr Ord. 119,00 kr -
Hundgodis Tuna Cubes 400gReapris 109,00 kr Ord. 119,00 kr -
Hundgodis Lamb Cubes 400gReapris 109,00 kr Ord. 119,00 kr