119,00 kr
Ej i lager
SKU
44898
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 107,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 101,15 kr /st - Spara 15%
Ozamis akvariedekoration Slott är en detaljrik prydnad för ditt akvarium. Den har imponerande vattenfall och flera pampiga torn, vilket ger en fängslande vy under vattenytan. Slotts designen är perfekt utformad med hålrum som låter fiskarna simma genom och erbjuder trygga gömställen.
Dekorationen är tillverkad av säker polyresin, ett material som inte påverkar vattenkvaliteten, vilket garanterar en trygg miljö för dina fiskar. Med måtten 16 x 6,5 x 12,5 cm är den anpassad för sötvattensakvarier, och ger en unik touch till ditt akvariums utseende.
Dekorationen är tillverkad av säker polyresin, ett material som inte påverkar vattenkvaliteten, vilket garanterar en trygg miljö för dina fiskar. Med måtten 16 x 6,5 x 12,5 cm är den anpassad för sötvattensakvarier, och ger en unik touch till ditt akvariums utseende.
| Streckkod | 7330002051223 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 16,00 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 12,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



