119,00 kr
Ej i lager
SKU
44965
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 107,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 101,15 kr /st - Spara 15%
Ozami Dekoration Delfin Air 12 cm, en elegant tillskott till ditt akvarium med en svart delfin och dykare prydda med stilfulla guldfärgade detaljer. Denna unika akvariedekoration skapar en fascinerande bubblaffekt som garanterat drar blickarna till sig.
Tillverkad av säker polyresin påverkar Dekoration Delfin Air inte vattenkvaliteten i ditt akvarium, vilket gör den idealisk för att skapa en hälsosam miljö. Produkten är enkel att använda med en luftpump och har en praktisk slanganslutning på 4/6. Med måtten 12,5 x 7,3 x 17,7 cm passar den perfekt för ett brett spektrum av akvariumstorlekar.
Tillverkad av säker polyresin påverkar Dekoration Delfin Air inte vattenkvaliteten i ditt akvarium, vilket gör den idealisk för att skapa en hälsosam miljö. Produkten är enkel att använda med en luftpump och har en praktisk slanganslutning på 4/6. Med måtten 12,5 x 7,3 x 17,7 cm passar den perfekt för ett brett spektrum av akvariumstorlekar.
| Streckkod | 7330002055214 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Svart/Guld |
| Övrigt | Luftpump medföljer ej, köpes separat |
| Längd | 12,50 cm |
| Bredd | 7,30 cm |
| Höjd | 17,70 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
| Slangmått | 4/6 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



