32,90 kr
I lager
SKU
44971
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 29,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 27,97 kr /st - Spara 15%
Ozami Dekoration Korall Lila/Blå, en fängslande akvariedekoration med vackra, skiftande färger i lila och blått. Den realistiska korallstrukturen ger en imponerande visuell effekt i ditt akvarium och lockar både ögat och nyfikenheten hos dina fiskar.
Denna korall är tillverkad av säker polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten i ditt akvarium. Med sina mått på 4,5 x 2,5 x 5,1 cm passar den perfekt för att skapa en färgrik och intressant miljö där dina fiskar kan simma och utforska.
Denna korall är tillverkad av säker polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten i ditt akvarium. Med sina mått på 4,5 x 2,5 x 5,1 cm passar den perfekt för att skapa en färgrik och intressant miljö där dina fiskar kan simma och utforska.
| Streckkod | 7330002055276 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Lila/Blå |
| Längd | 4,50 cm |
| Bredd | 2,50 cm |
| Höjd | 5,10 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



