99,90 kr
Ej i lager
SKU
44976
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 89,91 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 84,92 kr /st - Spara 15%
Ozami Dekoration Stenar Bro Svart är en fantastisk tillsats för ditt terrarium eller akvarium, med en naturlig och rustik design. Denna stenbro erbjuder perfekta möjligheter för dina vattenlevande djur att utforska, simma igenom eller använda som ett skyddat gömställe.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar den inte vattenkvaliteten och är därmed ett tryggt val för dina djur. Brodekorationen är fristående och lätt att placera, vilket gör den flexibel för olika typer av miljöer. Med måtten 15 x 7,2 x 7,3 cm passar den väl in i de flesta uppställningar, oavsett om det rör sig om ett litet hemmakvarium eller ett större terrarium.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar den inte vattenkvaliteten och är därmed ett tryggt val för dina djur. Brodekorationen är fristående och lätt att placera, vilket gör den flexibel för olika typer av miljöer. Med måtten 15 x 7,2 x 7,3 cm passar den väl in i de flesta uppställningar, oavsett om det rör sig om ett litet hemmakvarium eller ett större terrarium.
| Streckkod | 7330002055313 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Svart |
| Längd | 15,00 cm |
| Bredd | 7,20 cm |
| Höjd | 7,30 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



