72,90 kr
I lager
SKU
44978
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 65,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 61,97 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 58,32 kr /st - Spara 20%
Ozami Dekoration Stenar Svart 9 cm erbjuder en elegant lösning för dig som vill skapa en lugn och naturlig miljö i ditt akvarium. Dessa dekorativa stenar ger fiskarna en spännande plats att utforska och fungerar även utmärkt som gömställe.
Tillverkade av säker polyresin påverkar stenarna inte vattenkvaliteten, vilket gör dem idealiska för både terrarier och akvarier. Med sina praktiska mått på 9 x 6,5 x 9,5 cm är de fristående och enkla att placera i olika miljöer.
Tillverkade av säker polyresin påverkar stenarna inte vattenkvaliteten, vilket gör dem idealiska för både terrarier och akvarier. Med sina praktiska mått på 9 x 6,5 x 9,5 cm är de fristående och enkla att placera i olika miljöer.
| Streckkod | 7330002055344 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Svart |
| Längd | 9,00 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 9,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



