139,00 kr
I lager
SKU
44883
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 125,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 118,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 111,20 kr /st - Spara 20%
Ozamis akvariedekoration Träd på 21 cm ger din undervattensmiljö en grönare och mer naturlig känsla med sina realistiska plastväxter. Denna dekoration är tillverkad av säker polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten i ditt akvarium.
Designen inkluderar strategiskt placerade hålrum, vilket skapar perfekta gömställen för skygga fiskar. Dekorationen är speciellt anpassad för sötvattensakvarium och har måtten 13,5 x 9 x 21,3 cm, vilket gör den till en lättplacerad och funktionell del av din akvarieinredning.
Designen inkluderar strategiskt placerade hålrum, vilket skapar perfekta gömställen för skygga fiskar. Dekorationen är speciellt anpassad för sötvattensakvarium och har måtten 13,5 x 9 x 21,3 cm, vilket gör den till en lättplacerad och funktionell del av din akvarieinredning.
| Streckkod | 7330002051070 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun/Grön |
| Längd | 13,50 cm |
| Bredd | 9,00 cm |
| Höjd | 21,30 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



