199,00 kr
I lager
SKU
44996
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 179,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 169,15 kr /st - Spara 15%
Ankare med Clownfisk Air 18 cm är en förtjusande akvariedekoration som förvandlar ditt undervattenslandskap med livfull färg och rörelse. Den här dekorationen, formad som ett ankare och dekorerad med plastväxter och en clownfisk, lever med vattnets naturliga rörelser och skapar en dynamisk och fascinerande miljö.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar inte Ankare med Clownfisk Air vattenkvaliteten, vilket gör den till ett tryggt val för ditt akvarium. Med möjlighet att anslutas till en luftpump via en 4/6 slang, kan du enkelt få extra rörelse i vattnet. Med sina mått 11 x 10,5 x 12,5 cm passar den i olika typer av akvarier, vilket ger både små och stora undervattensmiljöer ett extra dekorativt element.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar inte Ankare med Clownfisk Air vattenkvaliteten, vilket gör den till ett tryggt val för ditt akvarium. Med möjlighet att anslutas till en luftpump via en 4/6 slang, kan du enkelt få extra rörelse i vattnet. Med sina mått 11 x 10,5 x 12,5 cm passar den i olika typer av akvarier, vilket ger både små och stora undervattensmiljöer ett extra dekorativt element.
| Streckkod | 5021689444300 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Flerfärgad |
| Övrigt | Luftpump medföljer ej, köpes separat |
| Längd | 13,00 cm |
| Bredd | 9,70 cm |
| Höjd | 18,80 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
| Slangmått | 4/6 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



