32,90 kr
I lager
SKU
44972
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 29,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 27,97 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 26,32 kr /st - Spara 20%
Ozami Dekoration Korall Lime/Vit, en stilfull akvariedekoration med fascinerande färgskiftningar mellan lime och vitt. Denna ögonfångare har en realistisk korallstruktur som ger ditt akvarium en unik och livfull touch.
Tillverkad av säker polyresin påverkar denna korall inte vattenkvaliteten, vilket gör den både trygg för dina fiskar och enkel att använda. Med sina dimensioner på 4,5 x 2,5 x 5,1 cm skapar den en spännande och färgglad miljö för dina fiskar att utforska.
Tillverkad av säker polyresin påverkar denna korall inte vattenkvaliteten, vilket gör den både trygg för dina fiskar och enkel att använda. Med sina dimensioner på 4,5 x 2,5 x 5,1 cm skapar den en spännande och färgglad miljö för dina fiskar att utforska.
| Streckkod | 7330002055283 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Lime/Vit |
| Längd | 4,50 cm |
| Bredd | 2,50 cm |
| Höjd | 5,10 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



