33,90 kr
I lager
SKU
44970
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 30,51 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 28,82 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 27,12 kr /st - Spara 20%
Ozamis Dekoration Korall Röd/Gul är en vacker akvariedekoration som med sina skiftande färgtoner i rött och gult ger liv åt din undervattensvärld. Den iögonfallande designen med realistisk korallstruktur gör att den smälter in naturligt bland andra dekorationer och växter i ditt akvarium.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar denna dekorativa korall inte vattenkvaliteten i ditt akvarium, vilket gör den till ett tryggt val för dina fiskar. Med sina mått på 3 x 2,9 x 5,5 cm skapar den en färgrik och spännande miljö för fiskarna att utforska, vilket bidrar till en levande och intressant habitat.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar denna dekorativa korall inte vattenkvaliteten i ditt akvarium, vilket gör den till ett tryggt val för dina fiskar. Med sina mått på 3 x 2,9 x 5,5 cm skapar den en färgrik och spännande miljö för fiskarna att utforska, vilket bidrar till en levande och intressant habitat.
| Streckkod | 7330002055269 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Röd/Gul |
| Längd | 3,00 cm |
| Bredd | 2,90 cm |
| Höjd | 5,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



