159,00 kr
I lager
SKU
44928
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 143,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 135,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 127,20 kr /st - Spara 20%
Ozami Dödskalle Romarhjälm, en unik akvariedekoration som mäter 15 cm och fångar ögat med sin dramatiska design. Denna dödskalle är elegant utsmyckad med en romarhjälm som ger hela dekoren en exklusiv känsla. De djupa ögonhålorna är inte bara dekorativa utan skapar också spännande gömställen för fiskarna i ditt akvarium.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar inte vattenkvaliteten och är speciellt anpassad för sötvattensakvarium. Med måtten 12,2 x 11,2 x 15,5 cm passar den perfekt i de flesta akvarium, och blir en iögonfallande detalj som lyfter hela miljön.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar inte vattenkvaliteten och är speciellt anpassad för sötvattensakvarium. Med måtten 12,2 x 11,2 x 15,5 cm passar den perfekt i de flesta akvarium, och blir en iögonfallande detalj som lyfter hela miljön.
| Streckkod | 7330002053463 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Silver/Guld/Beige |
| Längd | 12,20 cm |
| Bredd | 11,20 cm |
| Höjd | 15,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



