36,90 kr
I lager
SKU
44951
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 33,21 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 31,37 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 29,52 kr /st - Spara 20%
Ozami Malgrotta Terrakotta, en omsorgsfullt utformad tillflyktsort för dina akvarievänner. Med en stängd baksida erbjuder grottan en trygg plats som naturligt främjar fiskarnas lekbeteende och ger dem en säker fristad att utforska. Den varma terrakottafärgen smälter fint in i akvariets miljö, samtidigt som formen är perfekt anpassad för att möta malars naturliga behov av skydd.
Denna grotta är tillverkad av naturlig keramik, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten och därmed säkerställer en hälsosam miljö för dina vattenlevande djur. Med måtten 13,5 x 6,5 x 3,4 cm är den särskilt anpassad för små och medelstora malar samt bottenlevande fiskar. Låt dina akvariebesökare njuta av en rogivande och inspirerande plats att utforska.
Denna grotta är tillverkad av naturlig keramik, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten och därmed säkerställer en hälsosam miljö för dina vattenlevande djur. Med måtten 13,5 x 6,5 x 3,4 cm är den särskilt anpassad för små och medelstora malar samt bottenlevande fiskar. Låt dina akvariebesökare njuta av en rogivande och inspirerande plats att utforska.
| Streckkod | 7330002056693 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Terrakotta |
| Längd | 13,50 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 3,40 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten, Saltvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



