459,00 kr
I lager
SKU
44878
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 413,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 390,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 367,20 kr /st - Spara 20%
Romersk Pelare Luftdriven 16 cm från Classic ger ditt akvarium en elegant touch med sin fascinerande bubblande effekt. Tillverkad av säker polyresin säkerställer den att vattenkvaliteten inte påverkas, vilket gör den till en hållbar och säker dekoration för dina vattenlevande vänner.
Denna pelare är noggrant handmålad och har många detaljer som ger en autentisk känsla av antik romersk arkitektur. För att skapa den bubblande effekten kan pelaren enkelt kopplas till en luftpump med en slanganslutning på 4/6, vilket gör installationen smidig. Den kompakta storleken på 16 x 16 x 16 cm gör den till en perfekt passform för de flesta akvarium.
Denna pelare är noggrant handmålad och har många detaljer som ger en autentisk känsla av antik romersk arkitektur. För att skapa den bubblande effekten kan pelaren enkelt kopplas till en luftpump med en slanganslutning på 4/6, vilket gör installationen smidig. Den kompakta storleken på 16 x 16 x 16 cm gör den till en perfekt passform för de flesta akvarium.
| Streckkod | 5021689277403 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Beige/Grå/Grön |
| Övrigt | Luftpump medföljer ej, köpes separat |
| Längd | 16,00 cm |
| Bredd | 16,00 cm |
| Höjd | 16,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
| Slangmått | 4/6 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



