68,90 kr
I lager
SKU
44931
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 62,01 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 58,57 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 55,12 kr /st - Spara 20%
Ozami Dekoration Drivved Planta är en stilfull akvariedekoration med gröna blad och mörka grenar i varierande längder. Den är designad för att ge ditt akvarium en naturlig och livfull atmosfär, vilket avsevärt förbättrar den visuella upplevelsen för både dig och dina vattenlevande husdjur.
Dekorationen kan även fungera som ett perfekt gömställe för fiskar och andra vattenlevande djur, vilket ger dem en säker och trygg miljö att utforska. Med sina mått på 16,5 x 16,5 x 24,5 cm är den särskilt anpassad för sötvattensakvarium, vilket gör den till ett mångsidigt och funktionellt tillskott i din akvariemiljö.
Dekorationen kan även fungera som ett perfekt gömställe för fiskar och andra vattenlevande djur, vilket ger dem en säker och trygg miljö att utforska. Med sina mått på 16,5 x 16,5 x 24,5 cm är den särskilt anpassad för sötvattensakvarium, vilket gör den till ett mångsidigt och funktionellt tillskott i din akvariemiljö.
| Streckkod | 7330002051469 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Grön |
| Längd | 16,50 cm |
| Bredd | 16,50 cm |
| Höjd | 24,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



