149,00 kr
I lager
SKU
44929
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 134,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 126,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 119,20 kr /st - Spara 20%
Ozamis Dekoration Drivved Planta 35 cm är en akvariedekoration som kombinerar naturens skönhet med praktisk funktion. Med sina gröna blad och mörka grenar i varierande längder bidrar den till att göra ditt akvarium mer levande och förbättrar den visuella upplevelsen. Dess utformning erbjuder även ett naturligt gömställe för fiskar och andra vattenlevande djur, vilket kan uppmuntra deras naturliga beteende.
Denna dekoration är speciellt anpassad för sötvattensakvarium och har måtten 29,5 x 18,5 x 35,5 cm. Detta gör den till en perfekt komplement till ditt akvarium, vare sig du vill skapa en naturtrogen miljö eller ge dina vattenlevande vänner en plats att utforska och söka skydd.
Denna dekoration är speciellt anpassad för sötvattensakvarium och har måtten 29,5 x 18,5 x 35,5 cm. Detta gör den till en perfekt komplement till ditt akvarium, vare sig du vill skapa en naturtrogen miljö eller ge dina vattenlevande vänner en plats att utforska och söka skydd.
| Streckkod | 7330002051445 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Grön |
| Längd | 29,50 cm |
| Bredd | 18,50 cm |
| Höjd | 35,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



