33,90 kr
I lager
SKU
44969
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 30,51 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 28,82 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 27,12 kr /st - Spara 20%
Ozami Akvariedekoration Korall Rosa/Blå 5 cm. Med sina skiftande färgtoner i rosa, vitt och blått blir den ett iögonfallande inslag i ditt akvarium. Den realistiska korallstrukturen ger ett naturligt utseende som kan förvandla ditt undervattenslandskap.
Denna korall är tillverkad av säker polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten, och säkerställer därmed en trygg miljö för dina fiskar. Korallen skapar en levande och intressant miljö som uppmuntrar fiskarna att utforska sin omgivning. Med måtten 3 x 2,9 x 5,5 cm passar den perfekt i olika akvarieuppsättningar.
Denna korall är tillverkad av säker polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten, och säkerställer därmed en trygg miljö för dina fiskar. Korallen skapar en levande och intressant miljö som uppmuntrar fiskarna att utforska sin omgivning. Med måtten 3 x 2,9 x 5,5 cm passar den perfekt i olika akvarieuppsättningar.
| Streckkod | 7330002055252 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Rosa/Vit/Blå |
| Längd | 3,00 cm |
| Bredd | 2,90 cm |
| Höjd | 5,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



