489,00 kr
I lager
SKU
44879
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 440,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 415,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 391,20 kr /st - Spara 20%
Dekoration Romerska Pelare 20 cm från Classic är en fantastisk akvariedekoration som förvandlar ditt akvarium med sin design inspirerad av romersk arkitektur. Den är inte bara dekorativ, utan också funktionell, med flera insimningsställen och plastväxter som ger en naturlig känsla.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar denna dekoration inte ditt akvariums vattenkvalitet. Varje detalj är handmålad för att ge en autentisk och vacker finish. Med måtten 19,5 x 15 x 13 cm passar den perfekt som en iögonfallande mittpunkt i akvariet.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar denna dekoration inte ditt akvariums vattenkvalitet. Varje detalj är handmålad för att ge en autentisk och vacker finish. Med måtten 19,5 x 15 x 13 cm passar den perfekt som en iögonfallande mittpunkt i akvariet.
| Streckkod | 5021689277502 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Beige/Grå/Grön |
| Längd | 19,50 cm |
| Bredd | 15,00 cm |
| Höjd | 13,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



