99,90 kr
I lager
SKU
44977
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 89,91 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 84,92 kr /st - Spara 15%
Ozami Dekoration Stenar Bro Brun 15 cm erbjuder en naturlig och rustik design med stenar som elegant har byggts ihop till en bro. Denna dekorativa bro är idealisk för djur som vill utforska, simma igenom eller använda som ett tryggt gömställe.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar den inte vattenkvaliteten, vilket gör den till ett utmärkt tillskott i både terrarium och akvarium. Med sina mått på 15 x 7,2 x 7,3 cm är denna fristående och lättplacerade dekoration enkel att integrera i olika miljöer.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar den inte vattenkvaliteten, vilket gör den till ett utmärkt tillskott i både terrarium och akvarium. Med sina mått på 15 x 7,2 x 7,3 cm är denna fristående och lättplacerade dekoration enkel att integrera i olika miljöer.
| Streckkod | 7330002055320 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun |
| Längd | 15,00 cm |
| Bredd | 7,20 cm |
| Höjd | 7,30 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



