149,00 kr
Ej i lager
SKU
44889
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 134,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 126,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 119,20 kr /st - Spara 20%
Ozamis Dekoration Trädstam 15 cm erbjuder en naturtrogen detalj till ditt akvarium. Formad som en trädstam med realistiska detaljer smälter denna dekoration enkelt in i din undervattensmiljö. Tillverkad av säker polyresin garanterar den att vattenkvaliteten bibehålls, vilket gör den både praktisk och visuellt tilltalande.
Den ihåliga konstruktionen gör trädstammen idealisk som gömställe för dina vattenlevande vänner, vilket bidrar till att skapa en trygg och avkopplande miljö. Med sina mått på 15 x 9,5 x 15 cm är den lätt att placera i nästan alla akvarium, och ger en känsla av natur och harmoni.
Den ihåliga konstruktionen gör trädstammen idealisk som gömställe för dina vattenlevande vänner, vilket bidrar till att skapa en trygg och avkopplande miljö. Med sina mått på 15 x 9,5 x 15 cm är den lätt att placera i nästan alla akvarium, och ger en känsla av natur och harmoni.
| Streckkod | 7330002051131 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun/Grå |
| Längd | 15,00 cm |
| Bredd | 9,50 cm |
| Höjd | 15,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



