599,00 kr
I lager
SKU
44908
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 539,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 509,15 kr /st - Spara 15%
Ozami Dekoration Vrak Ubåt är en imponerande akvariedekoration som sträcker sig hela 77 cm i längd och är uppdelad i två delar. Den ihåliga ubåten erbjuder flera olika ingångar, vilket skapar trygga gömställen för dina fiskar. Dessa utrymmen ger fiskarna möjlighet att etablera egna revir, vilket bidrar till att främja deras naturliga beteende.
Tillverkad av säker polyresin, är denna dekoration utformad för att inte påverka vattenkvaliteten, vilket gör den idealisk för ditt akvarium. Med måtten 77 x 11 x 16 cm är den både en praktisk och visuellt tilltalande tillsats som enkelt smälter in i akvariets miljö, samtidigt som den skapar en fascinerande undervattensvärld.
Tillverkad av säker polyresin, är denna dekoration utformad för att inte påverka vattenkvaliteten, vilket gör den idealisk för ditt akvarium. Med måtten 77 x 11 x 16 cm är den både en praktisk och visuellt tilltalande tillsats som enkelt smälter in i akvariets miljö, samtidigt som den skapar en fascinerande undervattensvärld.
| Streckkod | 7330002053425 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 77,00 cm |
| Bredd | 11,00 cm |
| Höjd | 16,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



