399,00 kr
I lager
SKU
44872
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 359,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 339,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 319,20 kr /st - Spara 20%
Dödskalle Luftdriven 20 cm från Classic erbjuder en unik bubblande effekt som förvandlar ditt akvarium till något alldeles extra. Tillverkad av säker polyresin, påverkar denna dekor inte vattenkvaliteten, vilket säkerställer en trygg miljö för dina fiskar.
Den handmålade designen bjuder på många fina detaljer och erbjuder samtidigt ett gömställe för fiskarna, vilket kan öka deras trygghetskänsla i akvariet. Med måtten 19,5 x 16 x 14 cm passar denna dekoration perfekt i de flesta akvarieuppsättningar.
Den handmålade designen bjuder på många fina detaljer och erbjuder samtidigt ett gömställe för fiskarna, vilket kan öka deras trygghetskänsla i akvariet. Med måtten 19,5 x 16 x 14 cm passar denna dekoration perfekt i de flesta akvarieuppsättningar.
| Streckkod | 5021689269002 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Flerfärgad |
| Övrigt | Luftpump medföljer ej, köpes separat |
| Längd | 19,50 cm |
| Bredd | 16,00 cm |
| Höjd | 14,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
| Slangmått | 4/6 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



