139,00 kr
Ej i lager
SKU
42714
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 125,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 118,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 111,20 kr /st - Spara 20%
Ozamis akvariedekoration Skelettbil är en spännande och distinkt tillskott till ditt sötvattensakvarium. Denna unika dekoration är designad för att ge en både snygg och lite läskig atmosfär som förvandlar ditt akvarium till en fantasivärld.
Med sin ihåliga design ger Skelettbilen dina fiskar en naturlig plats för gömställen och lek. Den är tillverkad av säker och giftfri polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten. Med måtten 13,5 x 13 cm blir denna dekoration en perfekt och spännande inredningsdetalj i ditt akvarium.
Med sin ihåliga design ger Skelettbilen dina fiskar en naturlig plats för gömställen och lek. Den är tillverkad av säker och giftfri polyresin, vilket innebär att den inte påverkar vattenkvaliteten. Med måtten 13,5 x 13 cm blir denna dekoration en perfekt och spännande inredningsdetalj i ditt akvarium.
| Streckkod | 7330002052220 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Grå/Vit |
| Längd | 13,00 cm |
| Bredd | 8,50 cm |
| Höjd | 13,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Rengör med kallt vatten |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



