52,90 kr
I lager
SKU
44946
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 47,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 44,97 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 42,32 kr /st - Spara 20%
Ozamis Räkgrotta Kub Brun 6,5 cm är en smart utformad akvariedekoration, idealisk för att skapa lek- och gömställen för dina räkor, malar, småfiskar och yngel. Med sina fyra små hål på varje sida erbjuder denna kubformade grotta en perfekt tillflyktsort för akvariets invånare, vilket främjar deras naturliga beteenden.
Tillverkad av naturlig keramik är denna kub ett säkert val för ditt akvarium, eftersom materialet inte påverkar vattenkvaliteten negativt. Dess strukturerade yta ger dessutom ett bra grepp för räkorna, vilket underlättar deras rörelser och aktiviteter i vattnet. Med måtten 6,5 x 6,5 x 6,5 cm är den lagom stor för att passa in i alla typer av akvarier utan att ta upp för mycket plats, samtidigt som den erbjuder en gynnsam miljö för dina vattenlevande vänner.
Tillverkad av naturlig keramik är denna kub ett säkert val för ditt akvarium, eftersom materialet inte påverkar vattenkvaliteten negativt. Dess strukturerade yta ger dessutom ett bra grepp för räkorna, vilket underlättar deras rörelser och aktiviteter i vattnet. Med måtten 6,5 x 6,5 x 6,5 cm är den lagom stor för att passa in i alla typer av akvarier utan att ta upp för mycket plats, samtidigt som den erbjuder en gynnsam miljö för dina vattenlevande vänner.
| Streckkod | 7330002056655 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun |
| Längd | 6,50 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 6,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten, Saltvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



