74,90 kr
I lager
SKU
44952
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 67,41 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 63,67 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 59,92 kr /st - Spara 20%
Ozami Räkrör Terrakotta 16 cm är en öppen grotta i en varm och inbjudande terrakottafärg, vilket gör den till ett naturligt tillskott i ditt akvarium. Dess texturerade yta och tilltalande design med två ingångar lockar små invånare i akvariet till att utforska och leka.
Tillverkad av naturlig keramik påverkar den inte vattenkvaliteten, vilket gör den till ett säkert val för räkor, yngel, små malar och andra fiskar som söker avskildhet. Med måtten 16 x 11 x 11 cm passar den perfekt som ett litet gömställe i akvariemiljön.
Tillverkad av naturlig keramik påverkar den inte vattenkvaliteten, vilket gör den till ett säkert val för räkor, yngel, små malar och andra fiskar som söker avskildhet. Med måtten 16 x 11 x 11 cm passar den perfekt som ett litet gömställe i akvariemiljön.
| Streckkod | 7330002056716 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Terrakotta |
| Längd | 16,00 cm |
| Bredd | 11,00 cm |
| Höjd | 11,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten, Saltvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



