789,00 kr
I lager
SKU
44880
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 710,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 670,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 631,20 kr /st - Spara 20%
Romersk Torn Luftdriven 28 cm från Classic är en imponerande akvariedekoration som skapar en fascinerande bubblande effekt. Den är tillverkad av säker polyresin, ett material känt för att inte påverka vattenkvaliteten, vilket gör den till ett säkert tillägg i ditt akvarium.
Denna dekoration är noggrant handmålad med många fina detaljer, vilket ger den ett realistiskt och attraktivt utseende. Inkluderade plastväxter bidrar till en naturlig känsla, vilket gör miljön mer trivsam för dina fiskar. För att ge den bubblande effekten kopplas dekorationen enkelt till en luftpump via en slanganslutning med måtten 4/6. Med en storlek på 25 x 20,5 x 28,5 cm passar den bra i de flesta akvarier och blir snabbt en central del av anläggningen.
Denna dekoration är noggrant handmålad med många fina detaljer, vilket ger den ett realistiskt och attraktivt utseende. Inkluderade plastväxter bidrar till en naturlig känsla, vilket gör miljön mer trivsam för dina fiskar. För att ge den bubblande effekten kopplas dekorationen enkelt till en luftpump via en slanganslutning med måtten 4/6. Med en storlek på 25 x 20,5 x 28,5 cm passar den bra i de flesta akvarier och blir snabbt en central del av anläggningen.
| Streckkod | 5021689278004 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Beige/Grå/Grön |
| Övrigt | Luftpump medföljer ej, köpes separat |
| Längd | 25,00 cm |
| Bredd | 20,50 cm |
| Höjd | 28,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
| Slangmått | 4/6 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



