299,00 kr
I lager
SKU
15294
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 269,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 254,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 239,20 kr /st - Spara 20%
Dekoration Stengrotta från Trixie ger akvariet en naturlig och dekorativ känsla med sin kombination av stenblock och fastvuxen rot. Den ihåliga grottan skapar ett tryggt gömställe och en rolig passage för fiskar och andra akvariedjur, vilket bidrar till en mer stimulerande miljö.
Dekorationen är tillverkad av hållbar och stabil polyresin som inte påverkar vattenkvaliteten och står stadigt på botten. En vacker och funktionell detalj som passar de flesta akvariemiljöer.
Dekorationen är tillverkad av hållbar och stabil polyresin som inte påverkar vattenkvaliteten och står stadigt på botten. En vacker och funktionell detalj som passar de flesta akvariemiljöer.
| Streckkod | 4011905088471 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Beige/Brun |
| Mått | 25 x 17 x 10 cm |
| Längd | 25,00 cm |
| Bredd | 17,00 cm |
| Höjd | 10,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten, Saltvatten |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



