65,90 kr
I lager
SKU
21902
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 59,31 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 56,02 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 52,72 kr /st - Spara 20%
Reflexkoppel av band i olika färger med invävd reflextråd. Längd 190cm. Med kromad pistolhake.
| Streckkod | 7393603142417 |
|---|---|
| Varumärke | Alac |
| Färg | Svart |
| Storlek | 10 mm |
| Längd | 190,00 cm |
| Bredd | 1,00 cm |
| Koppeltyp | Standard, Valp |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Alac



