17,90 kr
I lager
SKU
44494
Köp fler & Spara mer
- Köp 5 för 16,11 kr /st - Spara 10%
- Köp 10 för 15,22 kr /st - Spara 15%
- Köp 20 för 14,32 kr /st - Spara 20%
Akitaa Olympiaringar, en fågelleksak tillverkad i hållbar plast som garanterar långvarig underhållning för din bevingade vän. Denna leksak är utrustad med en praktisk krok som gör det enkelt att hänga upp i gallertak.
Ringarna, som mäter 5 cm i diameter, är flerfärgade och erbjuder både klättring och lek för din fågel. Med en total längd på 23 cm är Akitaa Olympiaringar en perfekt kombination av funktion och färg, vilket livar upp alla fågelburar.
Ringarna, som mäter 5 cm i diameter, är flerfärgade och erbjuder både klättring och lek för din fågel. Med en total längd på 23 cm är Akitaa Olympiaringar en perfekt kombination av funktion och färg, vilket livar upp alla fågelburar.
| Streckkod | 7331130023144 |
|---|---|
| Varumärke | Akita Pet Line |
| Färg | Flerfärgad |
| Vikt | 12 g |
| Längd | 23,00 cm |
| Bredd | 5,00 cm |
| Höjd | 5,00 cm |
| Passar (fågel) | Fink, Kanariefågel, Undulat |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Akita Pet Line



