99,90 kr
I lager
SKU
47736
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 89,91 kr /st - Spara 10%
Ferplast Fågelbadkar Trevi erbjuder ett idealiskt bad för små sällskapsfåglar som finkar, kanariefåglar, dvärgpapegojor och undulater. Med sitt praktiska och stilrena design, ger badkaret dina fjäderklädda vänner en möjlighet att bada i lugn och ro. Tillverkat i transparent plast, har det ett skyddande lock som minskar risken för stänk och en öppen sida som gör det enkelt för fåglarna att komma åt.
Det rymliga badkaret är utformat med en upphöjd kant som effektivt håller vattnet på plats. En inbyggd sittpinne gör det bekvämt för fåglarna medan de badar. Med sin flexibla design passar detta badkar de flesta fågelburar, även runda varianter, vilket gör det till ett praktiskt tillägg till din fågels livsmiljö. Produkten levereras dessutom i mixade färger för en varierad och färgstark look.
Det rymliga badkaret är utformat med en upphöjd kant som effektivt håller vattnet på plats. En inbyggd sittpinne gör det bekvämt för fåglarna medan de badar. Med sin flexibla design passar detta badkar de flesta fågelburar, även runda varianter, vilket gör det till ett praktiskt tillägg till din fågels livsmiljö. Produkten levereras dessutom i mixade färger för en varierad och färgstark look.
| Streckkod | 8010690047607 |
|---|---|
| Varumärke | Ferplast |
| Färg | Mixade färger |
| Längd | 14,00 cm |
| Bredd | 15,70 cm |
| Höjd | 13,80 cm |
| Passar (djur) | Fågel |
| Passar (fågel) | Fink, Kanariefågel, Dvärgpapegoja, Undulat |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ferplast



