269,00 kr
I lager
SKU
47638
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 242,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 228,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 215,20 kr /st - Spara 20%
Ozami Parakit Badkar Nätad ger din parakit en idealisk plats för avkopplande badstunder. Badkarets överdel är utrustad med ett galler som säkerställer god ventilation medan botten är tillverkad av hållbar plast som håller länge och är lätt att rengöra.
En smart och praktisk dörr underlättar för både dig och din fågel, vilket ger enkel åtkomst till badkaret. Det levereras i mixade färger och mäter 24x17x17 cm, vilket gör det tillräckligt stort för att din parakit ska kunna bada bekvämt.
En smart och praktisk dörr underlättar för både dig och din fågel, vilket ger enkel åtkomst till badkaret. Det levereras i mixade färger och mäter 24x17x17 cm, vilket gör det tillräckligt stort för att din parakit ska kunna bada bekvämt.
| Streckkod | 5400274265139 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Mixade färger |
| Längd | 24,00 cm |
| Bredd | 17,00 cm |
| Höjd | 17,00 cm |
| Passar (djur) | Fågel |
| Passar (fågel) | Parakit |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



