259,00 kr
I lager
SKU
47630
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 246,05 kr /st - Spara 5%
Ozami Fågelholk Parakit erbjuder en perfekt bostad för dina parakiter med sitt genomtänkta trädstvackra design. Med en praktisk och robust sittpinne i trä, ger holken dina fåglar en bekväm plats att landa och vila på.
Holken levereras med ett avtagbart lock, vilket gör rengöringen snabb och enkel. Den rundfigursågade ingången är anpassad för parakiter och ger enkel tillgång till deras nya hem. Med måtten 24x24x30 cm är den rymlig nog för att dina fåglar ska känna sig hemma och trygga.
Holken levereras med ett avtagbart lock, vilket gör rengöringen snabb och enkel. Den rundfigursågade ingången är anpassad för parakiter och ger enkel tillgång till deras nya hem. Med måtten 24x24x30 cm är den rymlig nog för att dina fåglar ska känna sig hemma och trygga.
| Streckkod | 7330002000979 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Natur |
| Längd | 24,00 cm |
| Bredd | 24,00 cm |
| Höjd | 30,00 cm |
| Passar (djur) | Fågel |
| Passar (fågel) | Parakit |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



