21,90 kr
I lager
SKU
41343
Köp fler & Spara mer
- Köp 4 för 19,71 kr /st - Spara 10%
- Köp 8 för 18,62 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 17,52 kr /st - Spara 20%
Trixie Keramikskål Rund 25ml är en praktisk och stilren lösning för dig som äger en fågel eller ett smådjur. Skålen, som är gjord av keramik, är både hållbar och estetiskt tilltalande. Den rymmer 25 ml och är perfekt utformad för mindre portioner.
Med måtten Ø 5 x 3 cm passar den smidigt in i buren eller hemmet och är enkel att rengöra eftersom den tål att diskas i maskin. Skålen levereras i mixade färger, vilket ger ett fräscht och varierat utseende.
Med måtten Ø 5 x 3 cm passar den smidigt in i buren eller hemmet och är enkel att rengöra eftersom den tål att diskas i maskin. Skålen levereras i mixade färger, vilket ger ett fräscht och varierat utseende.
| Streckkod | 4011905054612 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Mixade färger |
| Volym (ml) | 25,00 ml |
| Längd | 5,00 cm |
| Bredd | 5,00 cm |
| Höjd | 3,00 cm |
| Material | Keramik |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



