Varta Easy Line Pen Light är den smidiga och effektiva ficklampan med ett vitt LED-ljus på 5 mm som ger dig upp till 15 timmars belysning. Med en räckvidd på 11 meter är denna ficklampa perfekt för att lysa upp omgivningen under kvällspromenader eller att ha som backup i bilen.
Lampans kompakta design gör den enkel att bära med sig, vilket gör den idealisk för olika vardagliga situationer. Dessutom är den väl lämpad som ägglampa vid häckning, vilket underlättar i arbetet med fåglar. En praktisk lösning för både djurvård och vardagsbruk.
Lampans kompakta design gör den enkel att bära med sig, vilket gör den idealisk för olika vardagliga situationer. Dessutom är den väl lämpad som ägglampa vid häckning, vilket underlättar i arbetet med fåglar. En praktisk lösning för både djurvård och vardagsbruk.
| Streckkod | 4008496678044 |
|---|---|
| Varumärke | Varta |
| Färg | Silver |
| Vikt | 27,5 gram |
| Längd | 11,70 cm |
| Bredd | 1,40 cm |
| Höjd | 1,40 cm |
| Batteri | 1 x AAA medföljer |
| Effekt | 1.5 V |
| Färgtemperatur (Kelvin, K) | Vitt ljus |
| Ljusflöde (Lumen, lm) | 3 lumen |
| Ljuslägen | Fast ljus |
| Ljuslängd | 11 meter |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Varta



