129,00 kr
I lager
SKU
43559
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 116,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 109,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 103,20 kr /st - Spara 20%
Trixies Snackskoppar Trä är den perfekta lösningen för att ge ditt husdjur både belöning och mental stimulans. Dessa innovativa koppar uppmuntrar djuret att använda olika tekniker för att få ut sina godbitar, vilket skapar en engagerande och utvecklande aktivitet.
Tillverkade av obehandlat trä är dessa snackskoppar både hållbara och naturliga. Gummifötterna på undersidan ser till att kopparna står stadigt på plats under användning. Med måtten 15 x 6 x 4,5 cm passar de perfekt för mindre ytor och erbjuder en rolig utmaning för din fyrbenta vän.
Tillverkade av obehandlat trä är dessa snackskoppar både hållbara och naturliga. Gummifötterna på undersidan ser till att kopparna står stadigt på plats under användning. Med måtten 15 x 6 x 4,5 cm passar de perfekt för mindre ytor och erbjuder en rolig utmaning för din fyrbenta vän.
| Streckkod | 4011905628219 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Natur |
| Längd | 15,00 cm |
| Bredd | 6,00 cm |
| Höjd | 4,50 cm |
| Passar (smådjur) | Iller, Marsvin, Kanin |
| Passar (fågel) | Parakit, Papegoja |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



