52,90 kr
I lager
SKU
43141
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 47,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 44,97 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 42,32 kr /st - Spara 20%
Ozami en elegant oval matskål i rostfritt stål med en stilren rosa nyans. Denna skål kombinerar funktionalitet med design, vilket gör den till ett hygieniskt val i ditt hem. Med sin rostfria konstruktion är den enkel att rengöra och klarar av maskindisk utan problem, vilket underlättar din vardag.
Matskålen har en rosa antiglid gummikant i botten, vilket håller den stadigt på plats även när ditt husdjur är som ivrigast. Med en kapacitet på 250 ml och måtten 16 x 11 cm, passar den perfekt för både små och medelstora portioner. Detta gör Ozamis matskål till ett praktiskt och snyggt tillskott i ditt kök.
Matskålen har en rosa antiglid gummikant i botten, vilket håller den stadigt på plats även när ditt husdjur är som ivrigast. Med en kapacitet på 250 ml och måtten 16 x 11 cm, passar den perfekt för både små och medelstora portioner. Detta gör Ozamis matskål till ett praktiskt och snyggt tillskott i ditt kök.
| Streckkod | 7330002043860 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Rostfri/Rosa |
| Volym (ml) | 250,00 ml |
| Längd | 16,00 cm |
| Bredd | 11,00 cm |
| Höjd | 2,50 cm |
| Material | Rostfri, Silikon/Gummi |
| Passar (djur) | Fågel, Gnagare, Hund, Katt, Reptil, Smådjur |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



