52,90 kr
I lager
SKU
43140
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 47,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 44,97 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 42,32 kr /st - Spara 20%
Ozami Oval Rostfri Matskål i svart, designad för att kombinera stil och funktion. Tillverkad av rostfritt stål, garanterar skålen en hygienisk matplats för ditt husdjur och är dessutom lätt att rengöra, vilket gör den idealisk för daglig användning.
Den svarta antiglidgummibotten håller skålen stadigt på plats, även när ditt husdjur äter ivrigt. Matskålens storlek på 16 x 11 cm rymmer 250 ml och är perfekt utformad för att passa små till medelstora djur. Dessutom kan du enkelt diska den i maskin, vilket sparar tid och ansträngning i din dagliga rutin.
Den svarta antiglidgummibotten håller skålen stadigt på plats, även när ditt husdjur äter ivrigt. Matskålens storlek på 16 x 11 cm rymmer 250 ml och är perfekt utformad för att passa små till medelstora djur. Dessutom kan du enkelt diska den i maskin, vilket sparar tid och ansträngning i din dagliga rutin.
| Streckkod | 7330002041156 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Rostfri/Svart |
| Volym (ml) | 250,00 ml |
| Längd | 16,00 cm |
| Bredd | 11,00 cm |
| Höjd | 2,50 cm |
| Material | Rostfri, Silikon/Gummi |
| Passar (djur) | Fågel, Gnagare, Hund, Katt, Reptil, Smådjur |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



