Ferplast Dörr Kit Vit är en original reservlucka som är särskilt framtagen för Ferplast Swing 9 husdjursdörr. Den passar direkt i modellen och är ett smidigt alternativ när den gamla luckan blivit sliten, skadad eller behöver ersättas.
Luckan är tillverkad i transparent och slitstarkt material och levereras med en ram som hjälper till att minska drag. Det bidrar till bättre isolering och ökad komfort i hemmet. Monteringen är enkel, vilket gör det lätt att byta ut den befintliga luckan och förlänga livslängden på din Ferplast katt- eller hundlucka. Färg: vit.
Luckan är tillverkad i transparent och slitstarkt material och levereras med en ram som hjälper till att minska drag. Det bidrar till bättre isolering och ökad komfort i hemmet. Monteringen är enkel, vilket gör det lätt att byta ut den befintliga luckan och förlänga livslängden på din Ferplast katt- eller hundlucka. Färg: vit.
| Streckkod | 8010690149684 |
|---|---|
| Varumärke | Ferplast |
| Färg | Vit |
| Passar | Ferplast Kattlucka Swing 9 och Microchip L |
| Bredd | 24,50 cm |
| Höjd | 21,00 cm |
| Djup | 2,00 cm |
| Lucka mått | 170 x 200 mm |
| Modell | Swing 9 and Swing Microchip Large |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ferplast



