Ferplast Swing 3 är en hund- och kattlucka i grått, framtagen för katter och valpar. Den är en del av Ferplast Swing-serien och kan installeras i trä-, metall- eller glasdörrar samt i tegelväggar. Den universella passformen gör den anpassningsbar till olika typer av material.
Modellen är utrustad med ett 4-vägs låssystem som gör att du kan välja mellan endast in, endast ut, in och ut eller helt stängd lucka. Swing 3 har övergripande mått på 21,5 x 5 x 24 cm och en öppning på 14,5 x 14,8 cm, vilket gör den anpassad för mindre husdjur.
Modellen är utrustad med ett 4-vägs låssystem som gör att du kan välja mellan endast in, endast ut, in och ut eller helt stängd lucka. Swing 3 har övergripande mått på 21,5 x 5 x 24 cm och en öppning på 14,5 x 14,8 cm, vilket gör den anpassad för mindre husdjur.
| Streckkod | 8010690210742 |
|---|---|
| Varumärke | Ferplast |
| Färg | Grå |
| Bra att veta | 4-vägs - Låsfunktion med fyra inställningar: IN, UT, IN och UT samt LÅST |
| Bredd | 14,50 cm |
| Höjd | 14,80 cm |
| Lucka mått | 145 x 148 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 4-vägs |
| Ram yttermått | 145 x 148 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ferplast



