579,00 kr
I lager
SKU
30321
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 550,05 kr /st - Spara 5%
PetSafe Flap Aluminium L är en smidig reservdörr som passar hundluckan PetSafe 640 och gör det enkelt att återställa funktionen när den gamla luckan blivit sliten. Den böjbara, rökfärgade plastluckan är utrustad med en magnet i nederkant som säkerställer att den sluter tätt och skyddar mot drag, samtidigt som hunden får en lätt och bekväm passage.
Byte av luckan går snabbt med hjälp av den medföljande metallisten och skruvarna. Med måtten 257 x 400 mm är PetSafe Flap Aluminium L en perfekt passform för Staywell Aluminium L (Staywell 640) och ger din hundlucka nytt liv på ett enkelt och effektivt sätt.
| Streckkod | 729849110397 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Rökfärgad |
| Passar | PetSafe Staywell Aluminium L / PetSafe Staywell 640 |
| Storlek | L |
| Bredd | 25,70 cm |
| Höjd | 40,00 cm |
| Lucka mått | 257 x 400 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe





