Staywell 4-vägs kattdörr i vitt ger ditt djur möjlighet att röra sig fritt mellan ute och inne. Kattluckan gör att katten kan söka skydd i hemmet vid dåligt väder eller gå ut för att leka och göra sina behov, utan att du behöver öppna dörren. Det minskar risken för klösmärken på dörren, olyckor inomhus och störd nattsömn.
Luckan har fyra olika låsningsmöjligheter: bara in, bara ut, öppen eller helt låst, så att du kan anpassa användningen efter behov. Den är anpassad för katter upp till 7 kg med en maximal ryggbredd på 162 mm. Yttermåttet är 224 x 224 mm och håltagningen i dörren ska vara 169 x 169 mm.
Tunnel som täcker hålrum i vägg eller dörr medföljer. Installationsdjup 57 mm. Vid bredare vägg eller dörr kan extra tunnlar köpas till separat.
Luckan har fyra olika låsningsmöjligheter: bara in, bara ut, öppen eller helt låst, så att du kan anpassa användningen efter behov. Den är anpassad för katter upp till 7 kg med en maximal ryggbredd på 162 mm. Yttermåttet är 224 x 224 mm och håltagningen i dörren ska vara 169 x 169 mm.
Tunnel som täcker hålrum i vägg eller dörr medföljer. Installationsdjup 57 mm. Vid bredare vägg eller dörr kan extra tunnlar köpas till separat.
| Streckkod | 5011569008340 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Passar | PetSafe Tunnel 919, 932 |
| Bra att veta | 4-vägs - Låsfunktion med fyra inställningar: IN, UT, IN och UT samt LÅS |
| Bredd | 16,00 cm |
| Höjd | 13,70 cm |
| Djurets vikt (kg) | 7,00 kr |
| Installationsdjup | 57 mm |
| Lucka mått | 160 x 137 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 4-vägs |
| Modell | Petsafe 900 Manual 4-Way Locking Classic Cat Flap |
| Utskärningshål | 169 mm x 169 mm eller Ø 210 mm |
| Ram yttermått | 224 x 224 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe



