1 279,00 kr
I lager
SKU
15533
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 215,05 kr /st - Spara 5%
Staywell Aluminium M från PetSafe erbjuder en hållbar och praktisk lösning för hundar upp till 18 kg som behöver en trygg passage mellan inne- och uteliv. Den vitlackerade aluminiumramen ger hög slitstyrka och stabilitet, medan den böjbara rökfärgade luckan stängs mjukt med hjälp av magneten i nederkant, vilket hjälper till att hålla drag och väder ute.
Med sin 2-vägs låsfunktion kan du själv styra hundens tillgång genom dörren, och den inbyggda tunneln gör monteringen smidig oavsett om du installerar i en trä- eller metalldörr eller direkt i en vägg. Den medföljande täckluckan i kraftig hårdplast låter dig stänga öppningen helt när luckan inte ska användas.
En pålitlig och tålig hundlucka som kombinerar säkerhet, bekvämlighet och enkel användning för både hund och ägare.
Med sin 2-vägs låsfunktion kan du själv styra hundens tillgång genom dörren, och den inbyggda tunneln gör monteringen smidig oavsett om du installerar i en trä- eller metalldörr eller direkt i en vägg. Den medföljande täckluckan i kraftig hårdplast låter dig stänga öppningen helt när luckan inte ska användas.
En pålitlig och tålig hundlucka som kombinerar säkerhet, bekvämlighet och enkel användning för både hund och ägare.
| Streckkod | 5011569105872 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Vikt | Passar hundar upp till 18 kg |
| Storlek | M |
| Bra att veta | 2-vägs - Låsfunktion med två inställningar: ÖPPEN / LÅST |
| Bredd | 20,60 cm |
| Höjd | 29,80 cm |
| Djurets vikt (kg) | 18,00 kr |
| Installationsdjup | Upp till 50 mm |
| Lucka mått | 206 x 298 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 2-vägs |
| Modell | PetSafe Staywell 620 |
| Utskärningshål | 225 mm x 348 mm |
| Ram yttermått | 278 x 400 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe



