689,00 kr
I lager
SKU
13323
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 654,55 kr /st - Spara 5%
Ge större hundar den frihet de förtjänar med PetSafe Staywell Original L – en rymlig och hållbar hundlucka med vit ram som är skapad för att tåla daglig användning. Den transparenta luckan hålls stadigt på plats tack vare magneten i nederkant, samtidigt som 2-vägslåsfunktionen låter dig bestämma när din hund får gå ut eller in.
Staywell Original L levereras med en praktisk tunnel och en robust täcklucka i plast som gör det enkelt att stänga till helt vid behov. Luckan kan monteras i både trä- och metalldörrar samt i väggar, vilket ger dig stor flexibilitet. Modellen är anpassad för hundar upp till 45 kg och erbjuder en trygg, bekväm och enkel passage för din fyrbenta vän varje dag.
Staywell Original L levereras med en praktisk tunnel och en robust täcklucka i plast som gör det enkelt att stänga till helt vid behov. Luckan kan monteras i både trä- och metalldörrar samt i väggar, vilket ger dig stor flexibilitet. Modellen är anpassad för hundar upp till 45 kg och erbjuder en trygg, bekväm och enkel passage för din fyrbenta vän varje dag.
| Streckkod | 5011569003888 |
|---|---|
| Varumärke | PetSafe |
| Färg | Vit |
| Vikt | Passar hundar upp till 45 kg |
| Storlek | L |
| Bra att veta | 2-vägs - Låsfunktion med två inställningar: ÖPPEN / LÅST |
| Bredd | 29,00 cm |
| Höjd | 32,00 cm |
| Djurets vikt (kg) | 45,00 kr |
| Installationsdjup | Upp till 50 mm |
| Lucka mått | 290 x 320 mm |
| Låsfunktion | Manuell |
| Låsning | 2-vägs |
| Modell | PetSafe Staywell 760 |
| Utskärningshål | 314 mm x 370 mm |
| Ram yttermått | 386 x 456 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från PetSafe



